Silver Frame, silver frame production house, production service poland, filmservice in poland, produkcja reklam, prdukcja filmów

We Have One Heart

Po śmierci matki Adam odnajduje listy miłosne, które przed laty wymieniła jego matka z ojcem, Kurdem mieszkającym w Iraku. Jest to dla niego okazja, aby dowiedzieć się więcej o swoim ojcu, którego nigdy nie poznał.

 

Zestawienie animowanych rysunków i materiałów archiwalnych przenosi nas w przeszłość  czterdzieści lat i pozwala nie tylko poczuć emocje łączące kochanków mieszkających w różnych częściach świata, ale także odkryć niezwykłą rodzinną tajemnicę.

60 KILO NICZEGO

Zimny poranek w odkrywkowej kopalni kruszców. Krzysztof zaczyna pierwszy dzień pracy na stanowisku kierownika. Żeby przetrwać w środowisku pracowników fizycznych, do którego wyraźnie nie pasuje, zamierza trzymać dyscyplinę twardą ręką. Nieoczekiwany wypadek, którego ofiarą staje się jeden z robotników, wystawi zasady moralne Krzysztofa na ostateczną próbę. Bohater zrozumie, że łatwo być stanowczym w sprzyjających okolicznościach, jednak trudno przeciwstawić się złu, kiedy konsekwencje mogą być dla nas dramatyczne.

THE FORMULA

Mimo różnych charakterów Zillah i Azar kochają się. Sens ich miłości wynazcza nadejście upragnionego dziecka. Kiedy ich nienarodzona córka umiara, żarliwe i zmysłowe uczucie poddane zostaje próbie. Film w reżyserii Emmanuela Adjei.

ROMANTIK

Czterdziestokilkuletni Stanisław zabiera na jedną noc do Paryża swoją ukochaną - Zosię. Pragnie się jej oświadczyć pod wieżą Eiffla. Nie spodziewa się jednak, że najbliższa noc stanie się koszmarem, a miasto miłości okaże się dalekie od wyobrażeń i oczekiwań. "Noc w Paryżu" to krótka historia o późnym dojrzewaniu utrzymana w tragikomicznej tonacji. To także opowieść o tym, że życia nie da się zaplanować w 100 procent. Film w reżyserii Mateusza Rakowicza.

OSTATNI WALC

Wiedeń, lipiec 1914 roku. W bogato zdobionym gabinecie dwóch przedsiębiorców -Wilhelm Arnheim oraz Izaack Goldstein podpisują umowę handlową. Gdy sygnatury zostały już złożone, Arnheim radzi po przyjacielsku, aby nie wypływać zakupionymi statkami, bo najlepiej mają się w suchym doku. Odwdzięczając się, Goldstein sugeruje, aby nie jeść zakupionych właśnie konserw, gdyż najlepiej mają się w magazynie. W ten sposób Arnheim, staje się właścicielem 10 milionów zepsutych konserw, których nikt nie kupi. Chyba, że... Film w reżyserii Maćka Kawalskiego.

89.

Katia przychodzi spóźniona na domówkę, którą sama zorganizowała. Mieszka z przyjaciółką, której tak naprawdę nie lubi; urządza przyjęcie dla chłopaka, z którym jest, bo akurat się trafił. Wszystko na imprezie wydaje się jej znane i nudne aż do momentu pojawienia się Kuby – chłopaka z przeszłości. Film w reżyserii Pauliny Moczyńskiej.

ARKANSAS

Marek prowadzi upadający komis amerykańskich samochodów, który odziedziczył po tym, jak ojciec po prostu wstał i wyszedł z domu. Niespodziewanie w rodzinne strony powraca Anita, ale tym razem nie będzie to zwykła siostrzana wizyta. Czy razem uda im się ostatecznie pożegnać ojca i amerykański świat, który starał się dla nich zbudować?  Film w reżyserii Sebastiana Drożaka.

MAGMA

Janusz jest sprzedawcą w sklepie meblowym. Któregoś razu przypadkowo rozrywa poduszkę - to pierwszy „wypadek” w firmie od dłuższego czasu. Wygląda na to, że Janusz bardzo się tym zdenerwował. A może to coś innego nie daje mu spokoju? Film w reżyserii Pawła Maślony.

COPYRIGHT © SILVER FRAME 2016 ALL RIGHTS RESERVED